Naše telefonní číslo
O násSlužbyFotogalerieCeníkKontakt
     
   
 

 

 

Naše služba nabízí přepravu dvou koní současně (po dohodě i jiných zvířat) ve vozíku taženým teréním autem Ford Maverick. Řidič je zkušený s praxí v mezinárodní kamionové dopravě (řidičské oprávnění B+C+E). Na přepravu zvířat se specializujeme od roku 2006.
Máme dlouholetou praxi s koňmi. Sami chováme a trénujeme vlastní koně na parkurové závody. Účastníme se mnohých závodů. Proto jsme schopni si poradit i s neklidným nebo problémovým koněm. Uklidníme ho, aby se nechal převést a nezpůsobil si zranění. Naučíme ho do vozíku nastoupit i vystoupit, zabráníme mu si lehnout. S námi bude klidný nejen kůň, ale i Vy.
Používáme výhradně konvenčních usměrňovacích metod založených na důvěře a respektu.

Splňujeme všechny legislativní podmínky přepravců a průvodců zvířat pro vnitrostátní i zahraniční (nad 8 hodin) přepravu.
Aktuálně je vlek vybaven registračním teploměrem se signalizací, aby splňoval požadavky nařízení rady (ES) č.1/2005.

Našich služeb můžete využít, vzhledem k dostupnosti, i na přepravu na Veterinární kliniku v Brně i zpět.

Interiér vleku je vzhledem k maximální bezpečnosti přepravovaných zvířat obložen průmyslovou pryží (podlaha - 1,5 cm silná bezpečnostní protiskluzová guma, stěny - 1 cm silná pryž). Koně jsou odděleni pevnou středovou přepážkou. Dle potřeby lze využít předěl mezi hlavami koní, např. při přepravě dvou hřebců.
Nastupování je možné po masivní rampě s protiskluzovou úpravou. Samozřejmostí je kamerový systém pro kontrolu zvířat během cesty. Ve výbavě soupravy nechybí koňská lékárna s prostředky nejnutnějšího ošetření.

Registrační teploměr se signalizací Kamerový systém pro kontrolu zvířat během cesty Kamerový systém pro kontrolu zvířat během cesty Kamerový systém pro kontrolu zvířat během cesty

 
   
               
přeprava koní KOŇSKÁ ZÁCHRANKA equisboy

Horsetrans - Tomáš Förchtgott, 2008
webmaster